Půjč si vrak - nejlevnější půjčovna dodávek | Europůjčovna.cz

Akce "Půjč si vrak"

Tato akce je určena pro nenáročné zákazníky, kteří potřebují vůz pro stěhování či jiné účely po Praze a okolí za rozumnou cenu.

Slovo "vrak" berte s nadsázkou. Pro tyto účely půjčujeme starší Fordy Transity, které jsou po technické stránce naprosto v pořádku, pouze již neposkytují takový komfort nebo vizuální dojem jako nové vozy. Jsou to však ti nejlepší pracanti, kteří ještě zdaleka nepatří na vrakoviště.

Ceník:

 • Pronájem vozu .... 777 Kč / den
 • Jednorázový poplatek za sepsání smlouvy .... 120 Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Kauce:

Při převzetí vozu se skládá vratná kauce 8000 Kč v hotovosti.

Pro rezervaci či další info využijete náš rezervační systém nebo volejte na telefon 777 44 77 44.

Výběr z vozů

 • Ford Transit L2H2, 9m<sup>3</sup>

  Ford Transit L2H2, 9m3

  • telefon

   Nosnost: 800 Kg

  • ridicsky prukaz

   Řidičský průkaz: B

  • V ceně:

   neomezené najeté km v okruhu 40 km kolem půjčovny

  777 Kč / den

  Akce

  Detail
 • Ford Transit L1H2, 8m<sup>3</sup>

  Ford Transit L1H2, 8m3

  • telefon

   Nosnost: 800 Kg

  • ridicsky prukaz

   Řidičský průkaz: B

  • V ceně:

   neomezené najeté km v okruhu 40 km kolem půjčovny

  777 Kč / den

  Akce

  Detail
 • Ford Transit L3H2, 10m<sup>3</sup>

  Ford Transit L3H2, 10m3

  • telefon

   Nosnost: 800 Kg

  • ridicsky prukaz

   Řidičský průkaz: B

  • V ceně:

   neomezené najeté km v okruhu 40 km kolem půjčovny

  777 Kč / den

  Akce

  Detail


Často kladené otázky:

Cena je pro všechny vozy a velikosti dodávek stejná? Ano, je to tak. V akci Vrak můžete vybírat celkem ze 3 velikosti dodávek bez rozdílu ceny. Je tedy jen na Vás, kterou si vyberete. Vzhledem k jednotné ceně si však vyhrazujeme právo v případě poruchy vozu nebo zpoždění Vámi vybraný vůz nahradit vozem jiné velikosti z naší nabídky, abyste nemuseli čekat a mohli s vozem ihned odjet. Prosíme, vyzvednutí vozu nenechávejte na poslední chvíli.

Kdy si mám vůz vyzvednout? S jak velkým předstihem pro vůz přijít? Doporučujeme si vůz vyzvednout 30 minut před Vaší rezervací, pokud to otevírací doba dovoluje. Sepsání smlouvy a předání vozu trvá zhruba 10 minut. V ranních hodinách a o víkendech se však může stát, že budete čekat 10–30 minut, než obsloužíme zákazníky, kteří přišli před Vámi.

Kdy a jak vůz vrátit? Vůz je nutné vrátit opět s plnou nádrží dle nájemní smlouvy. Pokud vracíte vůz těsně před koncem naší otevírací doby, je nutné přijet alespoň 15 minut před koncem otevírací doby. Doprava v Praze je nevyzpytatelná, proto raději počítejte s časovou rezervou. Na opozdilce nečekáme.

Doplácí se něco za najeté kilometry? V ceně vozů z akce Vrak jsou neomezené najeté kilometry po Praze a okolí. Tato hranice je určena okruhem 40 km kolem naší půjčovny (Radiová 359, Praha - Štěrboholy). V případě delší cesty po ČR nebo do zahraničí můžete vybírat z vozů základní nabídky, které naleznete zde - vozový park. V ceně těchto vozů je limit 500 km/24 hod.

Jak dopředu je nutné vůz rezervovat? Vozy doporučujeme rezervovat ideálně 2-3 pracovní dny předem, víkendy raději týden předem. Rezervovat samozřejmě můžete i z hodiny na hodinu nebo můžete přijít bez rezervace, volný vůz pro Vás vždy najdeme. Pouze nebudete mít takový výběr.

Projetá nafta je v ceně? Projetá nafta v ceně není. Vozy půjčujeme s plnou nádrží, na Vás je před vrácením opět dotankovat do plné nádrže.

V jakém jsou vozy technickém stavu? Všechny naše vozy, ať už nové nebo starší z akce "Vrak", jsou ve velmi dobrém technickém stavu. Máme vlastní plně vybavený autoservis, v němž se naši mechanici a ostatní personál (myč, autokarosář a další) pečlivě starají o celý náš vozový park.

Co všechno k půjčení auta v akci Vrak potřebuji? Pokud jste fyzická osoba, je třeba mít při převzetí vozu Váš občanský a řidičský průkaz, vratnou zálohu ve výši 8 000 Kč a nájemné, které se také skládá v hotovosti při převzetí vozu. V případě, že vrátíte vůz v pořádku a s dotankovanou nádrží, kauce Vám bude ihned na místě vrácena. Pokud jste právnická osoba, vše je stejné jako v případě fyzické osoby, pouze je nutné mít navíc s sebou výpis z obchodního rejstříku a plnou moc od jednatele společnosti. Podpis na plné moci nemusí být ověřený.

Doplácí se za další řidiče? Za další řidiče se nedoplácí.

Je možné si během pronájmu nechat u Vás zaparkovaný náš osobní vůz? Ano, Váš osobní vůz bude v průběhu pronájmu v bezpečí zaparkovaný na oploceném parkovišti, které je mimo naši otevírací dobu bezpečně zavřené.