Půjč si vrak | Europůjčovna.cz

Akce "Půjč si vrak"

Tato akce je určena pro nenáročné zákazníky, kteří potřebují vůz pro stěhování či jiné účely po Praze a okolí za rozumnou cenu.

Slovo "vrak" berte s nadsázkou. Pro tyto účely půjčujeme starší Fordy Transity, které jsou po technické stránce naprosto v pořádku, pouze již neposkytují takový komfort jako nové vozy. Jsou to však ti nejlepší pracanti, kteří ještě zdaleka nepatří na vrakoviště.

Základní ceník:

 • Pronájem za 1 hodinu.......99 Kč
 • Pronájem na noc.............450 Kč
 • Pronájem na 24 hodin.....777 Kč

Dodávky Vám rádi zapůjčíme v těchto časových intervalech:

 • 08:00–13:00 (5 hodin)......495 Kč
 • 13:00–18:00 (5 hodin) ......495 Kč
 • 18:00–08:00 (noc) ...........450 Kč

O víkendech a svátcích půjčujeme vozy pouze na 24 hodin nebo na noční pronájem, pokud to otevírací doba dovoluje.

Ceny jsou uvedeny bez 21% DPH a bez jednorázového poplatku za sepsání smlouvy 120 Kč + 21% DPH. Při převzetí vozu se skládá vratná kauce 8000 Kč v hotovosti.

Při překročení sjednané doby pronájmu se doplácí za každou započatou hodinu 130 Kč + DPH, proto prosím pečlivě zvažte délku pronájmu vozu.

Pro rezervaci či další info využijete náš rezervační systém nebo volejte na telefon 777 44 77 44.

Výběr z vozů

 • Ford Transit L2H2, 9m<sup>3</sup>

  Ford Transit L2H2, 9m3

  • telefon

   Nosnost: 800 Kg

  • ridicsky prukaz

   Řidičský průkaz: B

  • V ceně:

   neomezené najeté km v okruhu 40 km kolem půjčovny

  99 Kč / hod

  Akce

  Detail
 • Ford Transit L1H2, 8m<sup>3</sup>

  Ford Transit L1H2, 8m3

  • telefon

   Nosnost: 800 Kg

  • ridicsky prukaz

   Řidičský průkaz: B

  • V ceně:

   neomezené najeté km v okruhu 40 km kolem půjčovny

  99 Kč / hod

  Akce

  Detail
 • Ford Transit L3H2, 10m<sup>3</sup>

  Ford Transit L3H2, 10m3

  • telefon

   Nosnost: 800 Kg

  • ridicsky prukaz

   Řidičský průkaz: B

  • V ceně:

   neomezené najeté km v okruhu 40 km kolem půjčovny

  99 Kč / hod

  Akce

  Detail


Často kladené otázky:

Cena 99 Kč za hodinu je pro všechny vozy a velikosti dodávek stejná? Ano, je to tak. V akci Vrak můžete vybírat celkem ze 3 velikosti dodávek bez rozdílu ceny. Je tedy jen na Vás, kterou si vyberete. Vzhledem k jednotné ceně si však vyhrazujeme právo v případě poruchy vozu nebo zpoždění Vámi vybraný vůz nahradit vozem jiné velikosti z naší nabídky, abyste nemuseli čekat a mohli s vozem ihned odjet. Prosíme, vyzvednutí vozu nenechávejte na poslední chvíli. Doporučujeme přijít 30 min před rezervovaným časem.

Kdy si mám vůz vyzvednout? S jak velkým předstihem pro vůz přijít? Doporučujeme si vůz vyzvednout 30 minut před Vaší rezervací, pokud to otevírací doba dovoluje. Sepsání smlouvy a předání vozu trvá zhruba 10 minut. V ranních hodinách a o víkendech se však může stát, že budete čekat 10–30 minut, než obsloužíme zákazníky, kteří přišli před Vámi.

Kdy a jak vůz vrátit? Vůz je nutné vrátit opět s plnou nádrží dle nájemní smlouvy. Pokud vracíte vůz těsně před koncem naší otevírací doby, je nutné přijet alespoň 15 minut před koncem otevírací doby. Doprava v Praze je nevyzpytatelná, proto raději počítejte s časovou rezervou. Na opozdilce nečekáme.

V případě, že si chcete půjčit vůz pouze na pár hodin, ujistěte se, že máte dostatečnou časovou rezervu, abyste vůz stihli vrátit včas a neomezili tak zákazníka, který má vůz rezervovaný po Vás. O případném zpoždění nás prosím informujte min. 2 hodiny předem. Pokud to bude možné, rezervaci Vám rádi prodloužíme. Může se však stát, že vůz je po Vás již rezervovaný pro jiného zákazníka. V takovém případě je nutné přijet včas, rezervace na poslední chvíli nerušíme.

Doplácí se něco za najeté kilometry? V ceně vozů z akce Vrak jsou neomezené najeté kilometry po Praze a okolí. Tato hranice je určena okruhem 40 km kolem naší půjčovny (Nademlejnská 499/1a, Praha 9). V případě delší cesty po ČR nebo do zahraničí můžete vybírat z vozů základní nabídky, které naleznete zde - vozový park. V ceně těchto vozů je limit 500 km/24 hod.

Jak dopředu je nutné vůz rezervovat? Vozy doporučujeme rezervovat ideálně 2-3 pracovní dny předem, víkendy raději týden předem. Rezervovat samozřejmě můžete i z hodiny na hodinu nebo můžete přijít bez rezervace, volný vůz pro Vás vždy najdeme. Pouze nebudete mít takový výběr.

Projetá nafta je v ceně? Projetá nafta v ceně není. Vozy půjčujeme s plnou nádrží, na Vás je před vrácením opět dotankovat do plné nádrže.

V jakém jsou vozy technickém stavu? Všechny naše vozy, ať už nové nebo starší z akce "Vrak", jsou ve velmi dobrém technickém stavu. Máme vlastní plně vybavený autoservis, v němž se naši mechanici a ostatní personál (myč, autokarosář a další) pečlivě starají o celý náš vozový park.

Co všechno k půjčení auta v akci Vrak potřebuji? Pokud jste fyzická osoba, je třeba mít při převzetí vozu Váš občanský a řidičský průkaz, vratnou zálohu ve výši 8 000 Kč a nájemné, které se také skládá v hotovosti při převzetí vozu. V případě, že vrátíte vůz v pořádku a s dotankovanou nádrží, kauce Vám bude ihned na místě vrácena. Pokud jste právnická osoba, vše je stejné jako v případě fyzické osoby, pouze je nutné mít navíc s sebou výpis z obchodního rejstříku a plnou moc od jednatele společnosti. Podpis na plné moci nemusí být ověřený.

Doplácí se za další řidiče? Za další řidiče se nedoplácí.

Je možné si během pronájmu nechat u Vás zaparkovaný náš osobní vůz? Ano, Váš osobní vůz bude v průběhu pronájmu v bezpečí zaparkovaný na oploceném parkovišti, které je mimo naši otevírací dobu bezpečně zavřené. Bez problémů se k nám ale dostanete i metrem či tramvají. Najdete nás v blízkosti metra Hloubětín (B) na Praze 9.