FAQ | Europůjčovna.cz

FAQ - často kladené otázky

Často kladené otázky:

Cena 59 Kč za hodinu je pro všechny vozy a velikosti dodávek stejná? Ano, je to tak. V akci Vrak můžete vybírat celkem ze 3 velikosti dodávek bez rozdílu ceny. Je tedy jen na Vás kterou si vyberete. Vzhledem k jednotné ceně si však vyhrazujeme právo v případě poruchy vozu nebo zpoždění Vámi vybraný vůz nahradit vozem jiné velikosti z naší nabídky, aby jsme nemuseli čekat a mohli ihned s vozem odjet. Vyzvednutí vozu nenechávejte na poslední chvíli. Doporučujeme přijít 30 min před rezervovaným časem.

Kdy si mám vůz vyzvednout? Jak s předstihem pro vůz přijít? Doporučujeme si vůz vyzvednout 30 minut před Vaší rezervací pokud to otevírací doba dovoluje. Sepsání smlouvy a předání vozu trvá zhruba 10 minut. V ranních hodinách a o víkendech se však můžete stát, že budete čekat 10 -30 minut než obsloužíme zákazníky, kteří přišli před Vámi.

Kdy a jak vůz vrátit? Vůz je nutné vrátit opět s plnou nádrží dle nájemní smlouvy. Pokud vracíte vůz před koncem otevírací doby, je nutné přijet alespoň 15 minut před koncem otevírací doby. Doprava v Praze je nevyzpytatelná, proto raději počítejte s časovou rezervou. Na opozdilce nečekáme.

V případě, že si chcete půjčit vůz pouze na pár hodin, ujistěte se, že máte dostatečnou časovou rezervu, aby jste vůz stihli vrátit včas a neomezili tak zákazníka, který má vůz rezervovaný po Vás. O případném zpoždění nás o tomto min. 2 hodiny předem informujte. Pokud to bude možné rezervaci Vám rádi prodloužíme. Může se však stát, že vůz již bude po Vás rezervovaný pro jiného zákazníka, v tom případě je nutné přijet včas, rezervace na poslední chvíli nerušíme.

Doplácí se něco za najeté kilometry? V ceně vozů z akce Vrak jsou neomezené najeté kilometry po Praze a okolí. Tato hranice je určena okruhem 40 km kolem naší půjčovny. V případě delší cesty po ČR nebo do zahraničí můžete vybírat z vozů základní nabídky, které naleznete zde - vozový park. (. V ceně těchto vozů je 500 nejetých km/24 hod

Jak dopředu je nutné vůz rezervovat? Vozy doporučujeme rezervovat ideálně 2-3 pracovní dny předem, víkendy raději týden předem. Rezervovat samozřejmě můžete i z hodiny na hodinu nebo můžete přijít bez rezervace, volný vůz pro Vás vždy najdeme. Pouze nebude mít takový výběr.

Projetá nafta je v ceně? Projetá nafta v ceně není. Vozy půjčujeme s plnou nádrží, na Vás je před vrácením opět dotankovat u nejbližší benzínové stanice opět do plné nádrže.

V jakém jsou vozy technickém stavu? Všechny naše vozy, ať už nové nebo straší z akce "Vrak", jsou ve velmi dobrém technickém stavu. Máme vlastní plně vybavený autoservis v němž se naši mechanici a další personál jako myč, autokarosář a další pečlivě starají o celý náš vozový park.

Co všechno k půjčení auta v akci Vrak potřebuji? Pokud jste fyzická osoba, je třeba mít při převzetí vozu Váš občasný a řidičský průkaz, vratnou zálohu ve výši 8000 Kč a nájemné, které se také skládá v hotovosti při převzetí vozu. V případě, že vrátíte vůz v pořádku a s dotankovanou nádrží, kauce Vám bude ihned na místě vrácena. Pokud jste právnická osoba, vše je stejné jako v případě fyzické osoby, pouze je nutné mít navíc s sebou výpis z obchodního rejstříku a plnou moc od jednatele společnosti. Podpis na plné moci nemusí být ověřený.

Doplácí se za další řidiče? Za další řidiče se nedoplácí.

Je možné si během pronájmu nechat u Vás zaparkovaný náš osobní vůz? Ano, Váš osobní vůz bude v průběhu pronájmu v bezpečí zaparkovaný na oploceném parkovišti, které je mimo naši otevírací dobu bezpečně zavřené. Bez problémů se k nám ale dostanete i metrem či tramvají. Najdete nás v blízkosti metra Hloubětín (B)

Chcete ušetřit čas i peníze? Nechte si u nás Váš osobní vůz vyčistit, zatím, co budete jezdit s naší dodávkou. Čištění interiéru za pár korun. Více informací naleznete zde.